יום שלישי, 30 ביוני 2009

כך בלענו את הבלוף


המצאת העם הפלשתיני כתרגיל בלוחמה פסיכולוגית

ועידת אנפוליס 2007
בועידת אנפוליס בשנת 2007 נשא נשיא ארה"ב ג'ורג' בוש נאום בו דיבר על חזונו בזכות שתי מדינות לשני עמים...

מי יכול להתנגד לדבר כזה נפלא? 
אבל בעצם נשאלת השאלה, האמנם מדובר פה על שני עמים? בואו נבדוק

עם אחד הוא ברור, זה עם ישראל ששמר 2000 שנה בגלות על זהותו ולא שכח את מולדתו התנכ"ית האחת ויחידה- ארץ ישראל

אך מי הוא בעצם העם השני ? האם הוא באמת עם חסר מולדת ??

מעניין מה אומרים דובריו הרשמיים:
ב- 1977 התראיין ראש ארגון הטרור "אל צאיקה" וחבר הנהגת אש"פ (הארגון לשחרור פלשתין), זוהייר מוחסיין, לעתון ההולנדי "טרוב" :
שימו לב היטב לדבריו:
"העם הפלשתיני לא קיים, ייסודה של מדינה פלשתינית הוא מכשיר חדש במלחמה המתמשכת נגד ישראל למטרות האיחוד הערבי,
באופן ריאלי אין היום שום הבדל בין הפלשתינים הסורים, לירדנים, ללבנונים,
רק למטרות פוליטיות וטקטיות אנחנו מדברים היום על קיום העם הפלשתיני,
כי האינטרס הלאומי של הערבים מחייב לעודד זהות פלשתינית נפרדת, כדי להעמיד אותה מול הציונות.
מבחינה טקטית, ירדן שהיא מדינה ריבונית בעלת גבולות מוגדרים לא יכולה להעלות טיעון ליפו וחיפה אולם אני כפלשתיני יכול לדרוש את חיפה, יפו, באר שבע וירושלים...
לאחר שנשיג את כל זכויותינו בכל פלשתין – אסור שנדחה, אף לרגע אחד, את האיחוד מחדש של ירדן ופלשתין."

שלוש שנים קודם לכן, ב 1974, הצהיר הנשיא הסורי המנוח חאפז אסד:
"מן הראוי שאנו נזכיר לשלטונות הישראלים האחראים, כי אנו רואים בפלשתין לא רק חלק בלתי נפרד מן האומה הערבית, אלא חלק מדרום סוריה."
בשנת 1987 שוב התבטא אסד בוועידה ברבת עמון: "מדינה בשם פלשתין לא התקיימה מעולם",
ענה לו המלך חוסיין: "הופעת האישיות הלאומית הפלשתינית באה כמענה לתביעת ישראל כי פלשתין היא יהודית".
בספטמבר 1993 חזר אסד על עמדתו בראיון לעיתון מצרי: "כשאני מדבר על פלשתין אני רואה בה חלק מסוריה"....

אך הגדיל לעשות "בעל הבית" עצמו, ערפאת, ובשנת 1970 אמר בפשטות גלוית לב:
"שאלת הגבולות אינה מעניינת אותנו... מנקודת מבט הערבית, אין לדבר על גבולות:
פלשתין אינה אלא טיפה באוקיאנוס הגדול, אומתנו היא האומה הערבית המשתרעת מן האוקיאנוס האטלנטי ועד הים האדום ומעבר לו"

אם כל זה לא הספיק, ערפאת, בעודו בירדן, ברגע של חוסר זהירות הוא מגלה את האמת לעיתונאית האיטלקייה אוריאנה פלאצ'י, הוא מגלה שאש"ף נלחם בישראל בשם הפאן ערביזם, כמו כן הוסיף ואמר :"מה שאת מכנה 'עבר הירדן' אינה אלא פלשתין"...
מסתבר שאומתו של ערפאת, "מנהיג חסרי המולדת", כבר משתרעת על שטח הגדול מאירופה כולה...

ואולם אין כעדותו של היו"ר הראשון של אש"פ, אחמד שוקיירי, שעוד בשנת 1956 הכריז במסגרת תפקידו הקודם כנציג הליגה הערבית, מעל במת האו"ם, כי "ייצור כזה כמו פלסתיין אינו קיים כלל, ארץ זו אינה אלא חלקה הדרומי של סוריה רבתי..."

ואם אחמד שוקיירי אומר שפלשתין אינה קיימת כלל, המשמעות הלוגית היא שגם "פלשתינים" אינם קיימים כלל.... אך בהמשך-

אותו אחמד שוקיירי היה המזכ"ל הראשון של ה"אירגון לשחרור פלשתין" שייוסד בשנת 1964 בקהיר ע"י נאצר שליט מצרים, עוד לפני "הכיבוש"

ובכן, אחמד שוקיירי אמר, 8 שנים לפני תחילת הבלוף, שפלשתין היא סוריה, לאחר מכן שימש כיו"ר הראשון של הבלוף, וערפאת, שירש אותו בתפקיד מנכ"ל הבלוף, קבע שפלשתין היא גם ירדן ובאותה הזדמנות חושף גם באקראי בשם מי הוא נלחם בישראל ... בשם "הפאן ערביזם"...

כשדוברי אירגוני הטרור הערבים מסירים לרגע קט את צבעי ההסוואה מסתבר שאש"ף לא נלחם בשם עם גזול ועשוק לכאורה, אלא בשם 22 מדינות ענק הגדולות מאירופה כולה. ואש"ף, כ"נציג" של "עם פלשתיני" אינו אלא רק אירגון החזית של אותן מדינות.

זוהייר מוחסיין, ערפאת ואף שוקיירי חשפו בשחצנותם את כל האסטרטגיה, בהתבטאויותיהם כי הערבים החיים בישראל הם בדיוק אותם הערבים החיים בסוריה או בירדן.
אין הם עם נפרד, אלא רסיס מן האומה הערבית האדירה המחולקת על הרבה ארצות ערביות, אין להם זהות נפרדת, בזהותם הם ערבים והמצאת פלשתין היא רק בלוף שקוף: "מכשיר חדש במלחמה המתמשכת נגד ישראל למטרות האיחוד הערבי"..
כפי שאמר זוהייר מוחסיין.

אחמד שוקיירי בכלל נולד בלבנון בן לאם תורכיה, בירדן היה עורך דין, באו"ם שירת כשגריר סוריה, וגם כשגריר ערב הסעודית, וגם כשגריר הליגה הערבית... איש רב מדינתי.
מצד אחד בתפקידו כנציג הליגה הערבית באו"ם הוא אומר את האמת ש"ארץ כזו "פלשתין" בכלל אינה קיימת, אולם אחרי מספר שנים מומצא הבלוף, והוא שמקים בפקודת נאצר המצרי את הארגון לשחרור פלשתין, את הפיקציה של עם וארץ שאינם קיימים כלל ...
כדבריו מן העבר, שאותם, כמובן, מטאטאים מתחת לשטיח..

מייסד "העם הפלשתיני" הוא תורכי- לבנוני- סעודי- סורי- ירדני- מצרי – שכיר מזדמן לכל קומבינה בשירותם של כל מנהיגי ערב. אכן זהו האיש המתאים ביותר לתרגיל היומרני של המצאת עם חדש, יש מאין...

טול איפוא מן הסכסוך את מסכות השקר, התרמית, ההונאה והבדיה וחזרנו אל הפרופורציות המקוריות של אימפריה ערבית מוסלמית המשתרעת מהאוקיאנוס האטלנטי ועד גבול סין ובין העם היהודי הטוען לזכותו על מולדתו ההיסטורית האחת והיחידה. שהיא פחות מחמישית האחוז מהשטחים הערבים,
או כפי שתיאר הקומיקאי דניס מילר:
"השטח שתופסת קופסת גפרורים בתוך מגרש כדורגל"

מניין בא הבלוף?
עד מלחמת ששת הימים הערבים אף לא טרחו להסוות במילים כמו "הפתרון הסופי" את כוונתם, והסיסמאות שהושמעו תדיר על גלי האתר בכל מדינות ערב היו ישירות ופרימיטיביות: "לזרוק את היהודים לים","הגברים לים הנשים לנו". והעולם שידע, שתק, אך בכל זאת התקשה לעכל סגנון כה רצחני ובוטה.

אך לאחר התבוסה ב-1967, מדינות ערב הבינו שאת שמשון הישראלי אפשר יהיה להכריע רק בעורמתה של דלילה הפלישתית, וכך היה. לא עוד קריאות פרימיטיביות משלהבות המונים לרצח עם, אלא תחכום, נעימה המכוונת בדייקנות לאוזן המערבית האנינה.
הם גילו שמבחינה תעמולתית קל יותר לשכנע את דעת הקהל בעולם בזכות "העם הפלשתיני" המסכן למדינה משלו, מאשר להצדיק את תביעת האימפריה הערבית העצומה לתוספת של שטח ממדינה קטנטונת. וכך הומצא "העם הפלשתיני"

כך נולדה מסכת התעמולה חובקת עולם שהפכה את היוצרות: דוד הישראלי מול גליית הערבי הפך בתעמולה מתוחכמת לגליית הישראלי המדכא את דוד הפלשתיני.

נעמי שמר הגדירה את התרגיל כמצלמה המתקרבת ב"קלוז אפ" אל הפצע במצחו של גליית כדי לעורר רחמים על האומלל...

הבדיה הפלשתינית היא הזיוף המונומנטלי הגדול בהיסטוריה אשר אין לו תקדים בתולדות העמים. בלוף מוצלח עד כדי כך שכה רבים בעולם כלל אינם מפקפקים באמיתותו. תעמולה שהפכה לנשק רב עצמה אשר באמצעותו מנסים הערבים, להשמיד את ישראל ע"י ניטרול האמונה בצדקת הדרך של הישראלים.

והשיטות כבר מוכרות. שטיפת מוח, שקרים, זיוף עובדות, תוך שימוש בתערובת של בורות ואנטישמיות המאפיינת את העולם והמדיה העולמית, כבר עשרות שנים מתחולל בראשי חוצות תהליך של זיוף ההיסטוריה ומחיקתה.וכמו שאמרו בלעג סטאלין, גבלס והיטלר, הארכי תועמלנים של המאה ועשרים, ככל שהשקר יותר גדול... כך עשויים אנשים להאמין בו יותר...

את השקר הזה ניתן לנצח רק בנימוק אחד והוא - שהארץ הזו היא שלנו! כל הנימוקים הביטחוניים, נכונים ומוצקים ככל שיהיו, אינם עונים ולא מתחילים לקעקע את הדרישה הערבית - כל עוד לא נפסול את הנחת
היסוד של האויב!
ואנחנו חשבנו כי אולי כדאי שלא נהיה "צודקים", אלא "חכמים", ונוותר על מה ששלנו, ננסה לפייס את הערבים, ו"לזרום" עם הבלוף שלהם, ובלבד שיניחו לנו לחיות את חיינו...אבל זה פשוט לא עובד. ניסינו!ניסינו באוסלו, חטפנו 1500 הרוגים. ניסינו חד צדדית בעזה, קיבלנו חזית מלחמתית נוספת.ועם כל ויתור שלנו, אצלם - התיאבון רק גובר...

לכן, אם תישא הארץ זהות יהודית – ישראלית, אזי זו ארצו של עם ישראל, והערבים הם הכובש. אם תישא הארץ זהות ערבית – פלשתינית, הרי שזו תהיה ארצם של הפלשתינים, ואז עם ישראל הוא הכובש, וכובש – דינו להיות מסולק עד המילימטר האחרון- אין דרך שלישית!

מבוסס על עבודת מחקר ומאמר של צפריר רונן זצ"ל, קיבוצניק, איש סיירת מטכ"ל, אידיאליסט, שהקדיש את שנותיו האחרונות לפיצוץ הבלוף.
צפריר נפטר מדום לב בחנוכה האחרון (תשס"ט), והוא בן 53.
יהי זכרו ברוך
עוד פרטים ועוד:
ועוד
מוגש לציבור הישראלי הנתון תחת לוחמה פסיכולוגית יומיומית מצד כמה עשרות שמאלנים קיצוניים, השולטים על רוב התקשורת שלו, ובחוצפתם, קובעים לכולנו את סדר היום הלאומי

0 תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More