יום שלישי, 25 באוגוסט 2009

לאכול כשר: פסטיבל הגורמה הכשר, היום, מחר ומחרתיים

בס"ד

היום יום שלישי, ה - 25.08 נפתח בפתח - תקווה פסטיבל האוכל הכשר, שיימשך עד יום חמישי.
הפסטיבל הפך כבר למסורת, ומהווה סוג של תשובה לטעם העיר שלא בהכרח (או כמעט בקושי......) מתאים לחברה דתיים (בגלל ענייני כשרות כמובן........).

הפסטיבל מתקיים בפארק מול הקניון הגדול.

בשורה התחתונה מדובר בהפנינג מגזרי ענק, אוכל טוב (כשר כמובן.. ) , הופעות (החל מכלייזמרים, ועד... כלייזמרים... , סתם , לא רק, אבל נראה שבעיקר... , מצד שני מה רע - אני אישית מת על מוסיקת כלייזמרים, קצת יידישקייט - מעולם לא הזיק לאיש..)

בשונה מאירועים רבים בהם ניתן לראות בעיקר / הרבה חברה צעירים / רווקים/ות מהביצות השונות - האירוע הזה יותר בסטייל משפחות, כשמדי פעם מגיחים מאי שם שוכני "הביצה" בקבוצות קטנות / זוגות / בודדים - באים לטעום סטייק טעים , או סתם לצאת קצת להסתובב...

המסעדות המשתתפות הן המסעדות המוכרות מהמרכז לאוכלי הכשר כגון מול דן מפתח - תקווה, פאפאגאיו אקספרס, ביסטרו 56 המוכרת והטובה מהרצליה פיתוח, קורוס על האש, ועוד מסעדות מוכרות - אפילו "המיצים של שינקין" פתחו דוכן (כשר כמובן!).

אהבתי את ה - KONO MANIA מעין פיצה בצורת קונוס, מבצק קריספי כזה - 15 ש"ח בפסטיבל.


לאחר מכן קינחתי עם וואפל בלגי של שאבא עם מלא קצפת, כדור גלידה וניל, מלא מקופלת חומה ולבנה טעימה טעימה, עם ממקח נוטלה כיד המלך, ומעל מלא מלא מלא סוכריות צבעוניות, עם פתיתי בוטנים, ושוקולדים קטנים מפוזרים ממעל - ייייייאאממממממממממממי

תוך כדי שאני מתענג על השוקולד הנימוח ונמס בפה עם הקצפת וכדור הגלידה, וכל המקופלת הלבנה והחומה שמקפצת על הלשון במתיקות מתקתקה התיישבתי על הדשא בכדי להאזין ללהקת הכלייזמרים שקפיצה על הבמה והפיקה צלילי זהב שהתערבבו ונשזרו להם ביחד עם הקצפת המתוקה - יאאמממממממי מאאאאאאאאמממממממייייייי!!

בקיצור - נותרו יומיים - לכו! מומלץ!


0 תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More